Chwalimy Tatów

Chwalimy Tatów!!!

24 września 2014 • Autor:

Jesteśmy Mamami, które się realizują zawodowo. Takie Mamy spotykamy też na swojej drodze, czy w ramach projektu Chwalmy Karierę Mamy. I co się okazuje?
Że często te fajne Mamy, te fajne Kobiety mają po prostu fajnych Mężów, Partnerów, Tatów swoich dzieci, którzy je po prostu wspierają. Jak wspierają? Po ludzku i po partnersku, tak rzeczywiście, a nie tylko w deklaracjach. Zgodnie z zasadą głoszoną przeze mnie na warsztatach dla Mam, ale też promowaną przez Agnieszkę Graff 🙂 mówiącą, że „aby kobieta wyszła z domu, jej mąż, partner, tata jej dziecka, czy dzieci musi do tego domu wejść”. I nie chodzi tylko o fizyczną obecność. Ale też o zaangażowanie i faktyczną pracę.
Podział obowiązków, zadań i czasu.  Bo doba i Kobiety i Mężczyzny ma tyle samo, 24 godziny ….

Dlatego też „Chwalmy Mamy” poszerzamy o Tatusiów!

Będziemy też chwalić Tatów!!!

W formule analogicznej jak do tej pory. Będą zdjęcia i rozmowy. Rozmowy natomiast będzie prowadziła kolejna Mama, która dołącza do zespołu – Masza Sadowska – Kawka, o której więcej będziecie mogli przeczytać w zakładce „Onas”. Witamy Cię Masza!!!

Chcemy chwalić tych Tatusiów, dla który bycie Tatą, to najważniejsza rola. Tych Tatów, którzy bez obciachu, a wręcz z dumą aktywnie zajmują się swoimi dziećmi i wspierają w tym swoje Kobiety. Chcemy chwalić tych Tatów – Mężów, którzy chwalą się swoimi Kobietami. I wiedzą, że bycie Mamą, to rola w której warto Kobietę wspierać i nie zostawiać ją w tym wszystkim samą.

I to chcemy podkreślać. 
To magiczne połączenie roli Taty i Męża / Partnera. Bo w tym połączeniu jest siła i tajemnica sukcesu.  Tajemnica, którą chcemy poznawać i ujawniać światu.

Bo gdyby się tak zastanowić … To w sumie…. znamy, przynajmniej ja znam, i tych Tatów, którzy są świetnymi Tatami, ale nie koniecznie wspierają swoje Kobiety. Znamy też takich Tatów, którzy z byciem codziennym, zaangażowanym Tatą mają niewiele wspólnego, ale dla swoich Kobiet są w stanie zrobić wiele. Tak, tak, a to są zupełnie różne role!!

Rola Taty to oddzielna rola.
Rola Męża, czy Partnera to oddzielna rola.

To zupełnie inne zadania, inne odpowiedzialności, inne cele. Nie mówiąc jeszcze o roli Domownika, czy żeby nie powiedzieć tego obraźliwie „Żywiciela rodziny”.

My w naszym projekcie chcemy chwalić tych Tatów, którzy te dwie ważne role – Taty i Męża / Partnera – łączą!! Łączą!! I podejmują się jednocześnie zadań związanych z tymi dwiema rolami, nie zaniedbując  też kolejnych.

I basta …. Przygodę z Tatami czas zacząć 🙂
A oto nasze oficjalne logo – jak zawsze autorstwa Studio A1.

Tatusiowie!!! Zgłaszajcie się!!
Bądź bądźcie zgłaszani przez swoje żony, partnerki, a może siostry, mamy, czy teściowe 🙂
Chcemy Was pochwalić 🙂
Szczerze, autentycznie, prawdziwie.

I jeszcze raz Masza, Witaj w naszym zespole!!!

Marta & Dorota

 

Komentarz