Relacje Mam

Chwalone Mamy wracają

27 kwietnia 2015 • Autor:

Chwalone mamy wracają na rynek pracy. Chwalone mamy działają. Chwalone mamy wierzą w siebie. Chwalone mamy zarządzają swoim rozwojem. Chwalone mamy inspirują inne mamy. My w to wierzymy, więc chwalimy i mimo różnych przeciwności nie ustajemy w naszych postanowieniach i celach …

Ale chwalone mamy, zanim zostaną jeszcze pochwalone … często potrzebują konkretnych wskazówek dotyczących swojego powrotu do pracy. Potrzebują praktycznej wiedzy o tym jak zrobić pierwszy i kolejny krok, i kolejny, kiedy po urodzeniu dziecka chcą na nowo realizować się zawodowo. Potrzebują garści rad, kilku garści przykładów, wielu garści inspirujących pytań, by w swojej drodze zarządzania swoją karierą się po prostu nie zatrzymały.

DSC_3521

 

A wszystko to. A wszystko to i dużo więcej daje książka „Mamy wracamy” Marty Waszczuk, Wydawnictwa Mamania, której to Chwalmy Mamy dumnie, naprawdę dumnie patronuje.

DSC_3485Dlatego też w zeszły poniedziałek 20 kwietnia miałyśmy zaszczyt, ale przede wszystkim przyjemność uczestniczyć przedpremierowym spotkaniu promującym ów książkę.

Było inspirująco. Było motywująco. Było refleksyjnie i bardzo merytorycznie. Ale było też wzruszająco, chociażby dlatego, że w spotkaniu uczestniczył i mąż autorki i inni panowie, którzy chwaląc książkę doceniali wszystkie mamy za odwagę działania.

DSC_3527

Jak podsumować to spotkanie?

Marta – autorka, zrobiła to sama dzieląc się z nami dziesięcioma odkryciami, których dokonała pisząc swoja książę. Oto one:

  1. do napisania książki potrzeba całej wioski
  2. gdy jesteś w ruchu pojawiają się możliwości
  3. bądź gotowa na wszystko
  4. im wolniej tym szybciej
  5. skup się na jednym
  6. znajdź Twoje FLOW
  7. zrobione jest lepsze niż perfekcyjne
  8. nie zrobisz z ryby słonia
  9. terminy pomagają skończyć
  10. marzenia się spełnia!

                  a nie marzenia się spełniają ….

 DSC_3502

Dlatego z całego serca my Mamy – My Marta & Dorota polecamy książkę „Mamy wracamy” Marty Waszczuk, Wydawnictwa Mamania.

I już teraz zapraszamy na spotkanie autorskie, które MY jako Chwalmy Mamy  organizujemy razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem Polka Potrafi w Piasecznie.

Na spotkanie zapraszamy 9 czerwca o godzinie 18.00 do Piaseczna. Warto śledzić nasz profil na FB, bo tam będziemy zamieszczać aktualne informacje. Zapraszamy!!

 

Tekst jak zazwyczaj Marta.

Zdjęcia jak zawsze Dorota.

p.s. i jeszcze kilka fotek do obejrzenia 🙂

 

 

Komentarz