Dla kogo jestem

Poniżej znajdziesz motywy, które kierują mną przy tworzeniu tego projektu. Przeczytasz, co chcę osiągnąć i pokazać światu. Poznasz także historię – powstania tej strony.

Moim pierwotnym celem było pokazanie, że Mamy są super pracownikami i mają wielką siłę działania. Warto zatrudniać mamy oraz dawać im szansę na rozwój. W moim przekonaniu dziecko „nie upośledza” rodzica jako pracownika, wręcz stwarza mu okazje do zdobycia wielu nowych kompetencji, bardzo przydatnych w obecnym, zmieniającym się świecie

Wraz z ewaluacją projektu i dorastaniem dziecka, wyłonił się kolejny cel: chcę pokazywać Mamom, jak walczyć o siebie również jako kobieta, być pełną wiary we własne siły i możliwości. Jak nie stracić wiary w dobro i przyjaźń. Jak dostrzegać jasne strony życia. Nie będę też ukrywać ciemniej strony macierzyństwa, bo ona również istnieje. Kiedy dziecko choruje, Tata ma ważny projekt do skończenia, a ja wstaję o 4:30, żeby skończyć swoją pracę, bo to jedyna godzina, kiedy mam ciszę w domu.

Chce chwalić również Tatów, którzy biorą czynny udział w życiu rodzinnym, tak jak mój mąż.

Na blogu:

  • Chwalę Mamy, które pokonują swoje słabości, walczą o siebie oraz o dobro swojej rodziny. Mamy, które nie dają się marazmowi i zawsze szukają pozytywnych stron sytuacji.
  • Chcę motywować kobiety do działania, szczególnie te, które mają chwilę zwątpienia i które czasami dopadają czarne myśli. Chcę również wzmacniać te kobiety, które płyną na fali.
  • Inspiruję do działania poprzez pokazywanie świata w pozytywnych barwach.
  • Zachęcam pracodawców do zatrudniania Mam. Pokazuję jak Mamy wspaniale radzą sobie w pracy i zwracam uwagę na to, jak dziecko motywuje je do większego zaangażowania (również w życiu zawodowym).
  • Chwalę Tatów, którzy angażują się w wychowywanie dzieci całym sobą i mają odwagę, aby pokazać światu, że rodzina jest dla nich bardzo ważna.
  • Wspieram wszystkie ciekawe inicjatywny, które są bliskie naszemu sercu np. coworking rodzicielski, kampanie społeczne itp.

 

Jeżeli powyższe cela są bliskie Twojemu sercu i czujesz, że chciałabyś lub chciałbyś przyłączyć się do mnie, to zapraszam serdecznie do współpracy 🙂

  • Zapraszam kolejne Mamy oraz Tatów, którzy chcą dołączyć do akcji i dać się pochwalić.
  • Zapraszam wszystkie mamy/kobiety/mężczyzn, którym powyższe cele są bliskie sercu i chcą się pokazać światu. O zasadach zgłoszeń przeczytacie w zakładce „Zasady projektu”.
  • Zapraszamy też Patronów i Partnerów.
  • Zapraszamy Wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i chcą się nimi podzielić i poczuli, że to jest ich miejsce.

 

Chętnie też patronuję ciekawym wydarzeniom oraz projektom, które są bliskie mojemu sercu.

Chcę, żeby to było miejsce, gdzie spotykają się różni ludzi, inicjatywy i projekty. Gdzie każdy może swobodnie wypowiedzieć swoje zdanie robiąc  to z empatią i szacunkiem do drugiej osoby i nie zostanie przy tym zaatakowany. Gdzie będzie szerzona idea tolerancji i zrozumienia. Gdzie nikt nie będzie oceniany, ale zrozumiany oraz nie będzie wrzucany w ramy stereotypów.